Pide Deryası - İkitelli, Başakşehir, Atakent Sipariş

BUGÜN sizi Türkiye gündeminden uzak bir yere taşıyorum.
Huzurlarınızda Pide Deryası.

Müthiş bir lezzetin kapılarını sizlere ardına kadar açıyoruz. Basit bir hamur üzerine birkaç malzeme ve ardından servise sunulan bir lezzet, evet tam da anlatılandan ibaret … Fakat size şunu anlatsam Hayatta en önemli fikirler, basit olanlardır. Pide de öyle. Üç malzemenin birleşimi ile oluşuyor. Süslü değil. Her ağız tadına hitap edebiliyor. Ve taze ürünlerden yapılıyor. Bu çok önemli. Pizza gibi dondurulmuş değil. Bir pizza da çeşitli malzemeler yer alır tazeliğinden şüphe edersiniz, İki üründe birbirine bu kadar benzerken aradaki fark aslında oldukça büyüktür.

Ödüllü bir pidenin tadına vardınız mı?

Yemek sektöründe birçok seçenek vardır. İngiliz mutfağı, Amerikan mutfağı, Çin mutfağı….  Birçoğunu denedik fakat kendi kültürümüzde oluşan bizlerle özdeşmiş olan lezzetleri tadamadık. İşte size tam olarak bu alanda yardımcı olacağım basit bir çeşit olarak görünse de bir pide için emek vermek onu en hafif hale getirerek sizlere sunmak büyük bir başarı değil midir?  Pide siparişi başakşehir bizlere unutulmaz bir lezzet sunuyor. Hem de tam burnumuzun dibinde tamamen doğal ürünler aslında bir sırda verebilirim sizlere kendilerine özel Osmanlı şerbetleri vardır eğer vaktiniz varsa bu lezzeti tadın derim, Evet sesleri duyar gibiyim nasıl olur tereyağı ile harmanlanmış bir pide nasıl hafif olur bir gidip görmenizde fayda var bir ödül kolay kazanılmıyor. İşin üstatlarına artık ekselansları demeye başladık sanırım 😊

Biz onu meşhur Pide deryası olarak tanıyoruz. Yemek sektöründe pek çok yeniliğe imza attılar. Son olarak da İkitelli de bir pideci açtılar. Üç bileşeniyle, basit ama şahane bir ürünün, tıpkı “hamburger ve pizza” gibi ikonik bir lezzeti bize sunan pide deryası bizleri ağırlarken de oldukça sıcakkanlı davranıyorlar. Çünkü eşsiz bir tadı bizlere sunmak için oldukça heyecanlılar!

Comments are closed.