Hakkımızda
Pide Deryası

Pide Deryası Siz hiç ödüllü pide yediniz mi? Dünyanın en iyi pidelerini kuşkusuz Türkiye’de yiyorsunuz, ama iddia ediyoruz bizim pidelerimiz, benzersiz lezzeti ile aklınızı başınızdan alacak. 1991 den beri tecrübemizle sizlere dünyanın en muhteşem lezzetlerini sunuyoruz.
Pide Deryası olarak yıllardır sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında mümkün olan en yüksek kalite standartlarına erişiyor, bununla birlikte geleneksel üretim metotlarını ter etmiyoruz. Üretimde teknoloji kullanımını elbette benimsiyor, özellikle hijyen koşullarının tesis edilmesi için her türlü gelişmiş imkanı değerlendiriyoruz. Ancak, size elde açılan hamurun inceliğini ve fırının lezzetini sunabilmek için geleneksel tekniklerimizi de terk etmiyoruz.
Karadeniz pidesi, Pide Deryası tarafından sunulan birincil ürün grubudur. Bununla birlikte Anadolu kültürünün parçası olan Lahmacun gibi özel lezzetlere de menümüzde yer veriyoruz. Türk damak tadının benzersiz lezzetlerinin tümünü menülerimizde bulabilir, pide yediğinizin farkına varacaksınız.
Eğer Bunlar Pide İse Diğerleri Ne?
Pide, özellikle Karadeniz Pidesi ve Lahmacun gibi yöresel lezzetlerin yapılmasında özel teknikler söz konusudur. Gerek pişirme teknikleri, gerekse üretimde kullanılan hammadde itibariyle yerleşik unsurlar terk edilip, modern üretim teknikleri kullanılmaya başlandığında ürünün nitelikleri kaçınılmaz olarak düşmektedir. Elbette çağın ihtiyacı hız ve ekonomidir. Ancak firmamız sahip olduğu gelenekler itibariyle, ürünlerin niteliklerini daha uygun fiyatla üretmek ve birim zamanda daha fazla ürün çıkarmak için asla düşürmez. Bizim için öncelik, yediğinizde şaşıracağınız lezzetleri ortaya koymaktır. Bizden lahmacun siparişi verdikten sonra kartımızı her zaman erişebileceğini bir yere saklıyor olmanız bizim için her şeyden kıymetlidir. Bu noktada memnuniyet yaratmak için tüm kaynaklarımızı seferber ediyor ve sizi doyururken mutlu ediyoruz.
Gıda Güvenliği
Firmamız, ürünlerinde kullandığı malzemeleri özel olarak tedarik etmekte ve kullanım tarihleri içerisinde kullanmaktadır. Üretim için her zaman birinci sınıf içerikler kullanır, damak tadının yanı sıra sağlığınızın korunması için en yüksek standartları benimseriz. Üretim tekniklerimiz bütünüyle hijyen koşulları içerisindedir ve gerekli izin ve sertifikalar kapsamında işlemlerimiz sürdürülmektedir. Pide Deryası sunduğu ürünlerin lezzetinin yanı sıra güvenilir ve sağlıklı gıdalar olmasına özen göstermektedir.
Servis Kalitesi
Benzersiz lezzetlerimizi isterseniz restoranımızdaki nezih ortamımızda yiyebilir, dilerseniz evinize veya ofisinize sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz beraberindeki ikramlarla birlikte sunulmakta, restoran şartlarında aldığınız hizmetin hemen aynısı paket servisinde de sunulmaktadır. Paket servisimiz olabilecek en yüksek hızla servis yapmakta ve ürünleri adresinize en kısa zamanda ulaştırmaktadır. Elbette 30 yıllık geleneğin sizi restoranda ağırlama koşullarını tarif edebilmek mümkün olmayacaktır. Bu deneyimi yaşamak ve lezzetin doruklarına çıkmak için, her zaman bekleriz.
Afiyet olsun…

Karadeniz Pidesi Burada Yenir

Pizzanın tarihçesi ile ilgili söylentiler doğru mudur bilinmez ama Karadeniz Pidesinin herhangi bir pizzayı sulu dereye götürüp, susuz getireceğine kimse itiraz edemez. Dünyanın en iyi Pizzacılar bu lezzetin dünyaca tanınmasından endişe duyarlar zira, Pide; özellikle Karadeniz Pidesi, Pizzayı kolayca tahtından edebilir. Hele ki, bizim ürettiğimiz Karadeniz pidesi, damağınızda tadı kalan tüm yemeklerin tadını bir çırpıda silip atacak. İddialıyız, biz en iyisini yapıyoruz. Pide 1991 den beri deneyim kapsamında bizim ödüller almış öncelikli ürün grubumuzda yer alır. Karadeniz pidesi ise pide siparişi ikitelli dendiğinde bizimle birlikte akla gelen kuşkusuz ilk gıda olacaktır.

Lezzet Şölenine Hazır Olun Pide siparişi verirken bizim menümüz işinizi pek kolaylaştırmayacak, bunu itiraf etmeliyiz Onlarca farklı lezzetin hangisini yiyeceğinizi şaşıracak ve karar vermekte zorlanacaksınız. Zira Karadeniz pidesi hiçbir pideye benzemeyen çeşitleri ile seçimi oldukça zor alternatifler sunuyor. Ofisiniz için veya evinize pide siparişi ikitelli ve civarında firmamız tarafından zengin seçeneklerle sunulur. Menümüzde;

• Trabzon Yağlısı / Trabzon peynirlisi
• Kuşbaşılı Pide
• Kavurmalı Pide
• Kıymalı Pide
• Sucuklu Pide
• Kaşarlı Pide
• Karışık Pide
• Özel Karadeniz Pideleri
• Kapalı Pide Çeşitleri

Yer almaktadır. Ayrıca ürünlerimiz arasında tatlı, salata ve içecek gibi yan ürün grupları da yer almaktadır. Tabii dilerseniz lahmacun ve diğer pide çeşitlerimizi de tercih edebilir, hangi Pide çeşidini tercih ederseniz edin, tadı damağınızda kalan bir deneyim yaşayacaksınız. Karadeniz pidesi üzerine ödül almış olan işletmemiz, 30 yıllık deneyimini pide siparişi ikitelli hizmetleri ile sizlerle buluşturmaktadır. Muhteşem lezzetlere ulaşmak için yerinizden kalkmanıza dahi gerek yok. Özel paketleme unsurlarımızla en hızlı biçimde adresinize ulaştıracağımız ürünlerimiz, kanınızı doyururken, damağınızda silinmeyen bir lezzet bırakacak.

Kalite ve Güvenin Adresi Pide, sıradan bir yemek değildir. Hele ki Karadeniz pidesi, gerçekten bu isimle anılabilmek için çok özel içeriklere sahip olmalıdır. Biz pide siparişi ikitelli hizmetlerimiz kapsamında size gerçek Karadeniz pidesi sunuyoruz. Pide yapımında kullandığımız ürünlerimiz geleneksel ürünler olup, pidenin lezzetine kavuşması için en lezzetli peynir, yağ ve etler tercih edilmektedir. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup, gıda güvenliği bakımından en yüksek niteliklere sahiptir. Bu kapsamda pide siparişi ikitelli ve çevresinde en güvenli biçimde tarafımızdan sunulmaktadır. Bizden Karadeniz pidesi siparişi verirken içiniz rahat olsun. Biz 1991 den beri olduğu gibi bundan sonra da lezzeti ve kaliteyi ayaklarınıza biz getiriyor olacağız.